Jdi na obsah Jdi na menu

Úspěchy

Letní škola 2024 Zábřeh na Moravě

 Forma Tertia set:

          Jan Urban                                               1. místo

          Marek Štambera                                       3. místo

          Andrea Krčová                                         4. místo 

Forma prima (11. kyu):

          Matěj Schuh                                             3. místo

Sparink muži oranžoví:

          Radim Vaculík                                          1. místo 

Sparink ženy oranžové pod 16 let:

          Nika Tatsey                                              3. místo   

Sportovní boj ženy zelené a modré:

          Andrea Krčová                                          1. místo

Sportovní boj muži zelení a modří:

         Jan Urban                                                 1. místo 

     

     Vyšší stupně technické vyspělosti:

          Niky Tatsey, druhý oranžový pás                   7. kyu 

          Andrea Krčová, druhý zelený pás                  5. kyu

          Jan Urban, druhý zelený pás                        5. kyu

 

 

Sletový přebor ČOS Karate 2024 Vysoké Mýto

 

Sparink ženy oranžové a žluté pod 16 let:

          Niky Tatsey                                                  1. místo

 Forma Tertia set:

          Jan Urban                                                    3. místo

 

Úvodní škola I 2024 Zábřeh na Moravě

 

Vyšší stupně technické vyspělosti:

          Věra Svobodová, první žlutý pás                       10. kyu  

          Sze Ping, první žlutý pás                                  10. kyu

          Petr Kuchař, první žlutý pás                             10. kyu  

          Monika Řezáčová, první žlutý pás                     10. kyu

          Stella Šturalová, druhý bílý pás                         11. kyu

          Jan Kupka, druhý bílý pás                                11. kyu

          Tomáš Haspra, druhý bílý pás                           11. kyu

          Matěj Schuh, druhý bílý pás                             11. kyu

          Alžběta Štamberová, druhý bílý pás                   11. kyu

          

European Championship 2024 Chotěboř

 

Sportovní boj ženy zelené:

          Andrea Krčová                                             1. místo

Sportovní boj muži zelení:

          Jan Urban                                                    4. místo

          Marco Štambera                                           7. místo

 

Jarní škola 2024 Zábřeh na Moravě

 

 Sparink ženy oranžové a žluté pod 16 let:

          Niky Tatsey                                                  2. místo

 

Vyšší stupně technické vyspělosti:

          Marco Štambera, první zelený pás                    6. kyu          

          Radim Vaculík, druhý oranžový pás                 7. kyu

          Martin Czernai, první žlutý pás                       10. kyu

 

Zimní škola 2024 Zábřeh na Moravě

 

Sparink muži žlutí a oranžoví:

          Radim Vaculík                                          3. místo  

 Sparink ženy oranžové a žluté:

          Marie Štamberová                                    2. místo

 Sparink ženy oranžové a žluté pod 16 let:

          Niky Tatsey                                              1. místo

 

Vánoční turnaj 2023 Vysoké Mýto

 

 Forma Tertia set:

          Andrea Krčová                                         2. místo 

          Jan Urban                                               1. místo

Sportovní boj muži absolutní:

          Jan Urban                                                1. místo

Sparink muži žlutí a oranžoví:

          Radim Vaculík                                          3. místo

Sparink ženy oranžové a žluté pod 16 let:

          Niky Tatsey                                              2. místo

  

 

Mistrovství ČR 2023 Praha

 

       Forma Tertia set:

          Andrea Krčová                                         2. místo 

          Jan Urban                                               3. místo 

        Sparink muži žlutí a oranžoví:

          Radim Vaculík                                          4. místo   

     Sparink ženy oranžové a žluté:

          Marie Štamberová                                    3. místo

     Sparink ženy oranžové a žluté pod 16 let:

          Niky Tatsey                                              5. místo

      Sportovní boj muži zelení:

          Jan Urban                                                1. místo

      Sportovní boj ženy absolutní:

          Andra Krčová                                           4 .místo   

     

     TOP fighers 2023:

          Andrea Krčová, boj ženy                            1. místo

          Jan Urban, boj muži                                  3. místo 

      Nejaktivnější člen Emeskai ČR 2023:               Marie Štamberová

 

Úvodní škola II 2023 Praha

   

 Vyšší stupně technické vyspělosti:

          Martin Czernai, druhý bílý pás                    11. kyu

 

Podzimní škola 2023 Zábřeh na Moravě

 

       Forma Tertia set:

          Jan Urban                                               1. místo 

        Sparink muži žlutí a oranžoví:

          Radim Vaculík                                          1. místo   

     Sparink ženy oranžové:

          Andrea Krčová                                         1. místo

     Sportovní boj muži zelení a modří:

         Ondřej Pokorný                                         2.místo   

         Jan Urban                                                 3. místo 

     

     Vyšší stupně technické vyspělosti:

          David Čeněk, první žlutý pás                       10. kyu

          Niky Tatsey, první oranžový pás                    8. kyu 

          Radim Vaculík, první oranžový pás                8. kyu

          Marie Štamberová, druhý oranžový pás         7. kyu

          Andrea Krčová, první zelený pás                   6. kyu

          Ondřej Pokorný, první modrý pás                  4. kyu

 

 

Letní škola 2023 Zábřeh na Moravě

 

       Forma Secunda set:

          Jan Urban                                               2. místo

          Andrea Krčová                                         3. místo

        Forma Tertia set:

          Ondřej Pokorný                                        1. místo   

     Sparink ženy oranžové:

          Andrea Krčová                                         1. místo

     Sparink muži žlutí a oranžoví:

          Jan Urban                                               1. místo

     Sportovní boj muži modří a zelení:

          Ondřej Pokorný                                        3. místo

 

Vyšší stupně technické vyspělosti:

          Jan Urban, první zelený pás                       6. kyu

 

 

Jarní škola 2023 Zábřeh na Moravě

 

       Forma Secunda set:

          Jan Urban                                               3. místo

     Forma Quinta set:

          Jan Radil                                                3. místo   

     Sparink ženy pod 16:

          Nika Tatsey                                             3. místo

     Sparink muži oranžoví:

          Jan Urban                                               1. místo

     

     Vyšší stupně technické vyspělosti:

          Milada Morávková, druhý modrý pás          3. kyu

 

 

Zimní škola 2023 Zábřeh na Moravě

 

       Forma Prima - deváté stupně:

          Marie Štamberová                                    3. místo

     Sparink ženy pod 16

          Marie Štamberová                                    1. místo

     Sparink ženy oranžové

          Andrea Krčová                                         1. místo

     

     Vyšší stupně technické vyspělosti:

           Andrea Krčová a Jan Urban druhý oranžový pás         7. kyu

           Marie Štamberová první oranžový pás                       8. kyu

          Adam Hastík a Nika Tatsey (druhý žlutý pás)               9. kyu

            

 

 

 

 

Úspěchy 2022

27. 12. 2023 Úspěchy

Poslední fotografie

Archiv

Kalendář
červenec / 2024

Kontakt

Jan Radil, II. Dan

608 400 292

jan.radil@mska.cz

Statistiky

Online: 2
Celkem: 251702
Měsíc: 4852
Den: 119